Instagram
YouTube

Veil of the forest

Об’єкт: Будинок житловий
Площа: 182 м2
Реалізація: 2021 рік

«Veil of the forest» – це місце, де можна «парити в хмарах», милуватися ними можна до безкінечності. У житті людина почувається заручником поспіху та метушні, постійно прагне свободи і намагається з’ясувати, чи є вона взагалі. Свобода є і живе вона в горах.

Саме таким можна назвати наш новий проєкт будинку «Veil of the forest», який по праву вийшов втіленням передової концепції сучасного проживання за містом з урахуванням природи навколо. Будинок, площею 180 м.кв., гармонійно вписався у навколишній ландшафт та став його логічним доповненням. Ми приділяємо особливу увагу деталям, цей проєкт не став винятком. Проживання в будинку подарує своїм власникам неперевершений комфорт, який не поступається зручностям життя у місті. Головним акцентом проєкту стала плитка під камінь, що є відблиском гірських вершин, які покрила легка пелена туману. Камінь з підлоги переходить в деталі меблів та столешні на кухні, в санвузлах, сходах та спальні, що створює ефект цілісності та гігантизму.

Кольорова гамма нашого проєкту, з використанням виключно спокійних природних кольорів, які на основі ахроматичного простору, немов пелена туману огортають кожну деталь інтер’єру ,- одночасно заворожують і придають загадковості проєкту «Veil of the forest».
Ми намагалися максимально відкрити будинок у бік води та зловити сонце. На одному краю будинку воно встає, на іншому сідає, весь день тераса у його променях. Вид з вікна, майже у всіх кімнатах повернутий на воду.

Вибираючи архітектурне проектування від «Аrt-studio», ви отримуєте не тільки ексклюзивний заміський будинок, але й починаєте новий етап життя у комфорті та безпеці.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO