Instagram
YouTube

ПРО СТУДІЮ

ARTSTUDIO — майстерня сучасного українського дизайну та архітектури. Ми працюємо у стилі, котрий називаємо сучасним українським і котрий, на думку міжнародних експертів, змінить скандинавський на світовій дизайн-арені.
Art Studio design – це команда професіоналів, яка вміє чути і користуватися інструментами для втілення Ваших бажань.

В ART STUDIO DESIGN знають і розуміють своїх Клієнтів.

На жаль, часто для Замовника будівництво – це головний біль, адже сьогодні нікому не потрібен просто красивий дизайн. Основна потреба – це грамотне й детальне опрацювання проєкту від і до, а також що важливо – його якісна реалізація!

Саме тому в нашій студії ми приділяємо належну увагу і опрацюванню дизайн-рішень, і їхній реалізації. Вам більше не потрібно шукати кількох підрядників. Ми потурбуємося про все, що потрібно.

Скористайтеся комплексною послугою з розробки й втілення дизайн-проєкту. Ми опрацюємо всі стадії його реалізації: зробимо аналіз, точні виміри, розробимо детальну концепцію згідно з обраним стилем із 2-3 варіантами розміщення.

Після затвердження Клієнт отримує 3D-візуалізації та готові креслення.

Для вашої зручності на початку роботи ми призначаємо зустріч для складання докладного технічного завдання на розробку дизайн-проєкту, щоб визначити точну вартість. Ми можемо зустрітися і в нашому офісі, і безпосередньо на об’єкті, де дизайнер відразу зробить всі необхідні заміри. Виїзд дизайнера безкоштовний.

Економте свій час, нерви та сили – обирайте підрядника, який зможе закрити всі ваші потреби.

ПУБЛІКАЦІЇ ТА НОВИНИ

Зробіть перший крок назустріч новому життю!