Instagram
YouTube

Elemental magic

Об’єкт: Будинок житловий з будинком гостьовим
Площа: БЖ 377 м2, БГ 144 м2
Реалізація: 2022 рік

“Elemental magic” – це стихії, якими людина осягає себе і цим вибирає правильний шлях у житті, розвиває свої здібності і розкриває внутрішній потенціал..

Наш новий проєкт – історія про те, що являє собою мистецтво жити красиво і сучасно. Презентуємо наш новий масштабний проєкт котеджу з гостьовим будинком в Україні, під Києвом.

Інтер’єр як мистецтво – коли кожна деталь підібрана таким чином, що інтер’єр стає єдиною історією, як художник поступово вимальовує своє геніальне полотно.

Проєкт “Elemental magic” відкриває передпокій та кухня-вітальня. Унікальна стилістика арт деко ідеально підійшла господарям будинку. Секрет інтер’єру будинку, що сприяє появі нових потоків енергії і джерел натхнення, – в ефективному використанні простору і розумних дизайн-прийомах. Улюблені заспокійливі відтінки, зручне розташування меблів – так народжується затишний домашній інтер’єр, стильний та різнобічний.

Колірна гама майстер-спальні зібрала тони сірого, теплого коричневого, синього та зеленого. Ці мотиви продовжуються в інтер’єрі сусідніх приміщень – гардеробної та ванної кімнат, оскільки цей прийом є функціональним кроком для візуального розширення простору та створення затишної атмосфери.

Важливо, що люди, для яких ми створюємо красу, стають щасливішими в нових просторах, так як інтер’єр адаптуємо під ваші різні стилі життя, даруючи найпозитивніші емоції від перебування в затишній, домашній обстановці.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO

Меню