Instagram
YouTube

Forest awakening

Об’єкт: Будинок житловий
Площа: 170 м2
Реалізація: 2021 рік

“Forest awakening” – це аромат свіжих молодих соснових дерев, який перемішується з запахом прілої хвої і моху.

Розкішний будинок під лісом, де стиль інтер’єру, натхненний природними і сучасними формами, – це про наш новий проєкт “Forest awakening”. Легкий туман, як легка тюль робить все тьмяним. Відчуття, що весь світ втратив насиченість і колір, неначе ранок, який вже настав але ніч ще не відпустила своїх обіймів.

Дерев’яні, керамічні, і чорні деталі підкреслюють практичність використання кухні, яка звертає на себе увагу в загальному просторі. У вітальні розмістили зручний диван з окремим прилеглим до нього модулем для столика, за яким можна провести час з сім’єю чи попрацювати.

Глибокий сюжет, попри мінімалістичний простір та форми, закладений в проєкті «Forest awakening», внесли освітлювальні елементи і фактури текстиля та обшивки тканин на меблях. Кожен світильник, ніби сонце, яке виглянуло над горизонтом, торкнулося верхівок дерев, розбудивши зябликів, що спали десь в переплетених гілках сосен.

Кольорова гама нашого проєкту, з використанням виключно спокійних природних кольорів. Переливи трав’яних відтінків з першого поверху переходять на другий поверх в сонячних теплих відтінках, неначе промінь сонця, який проглядається крізь дерева сосен.

Розкішний інтер’єр будинку біля лісу, виконаний в стилістиці, натхненній природними деталями і сучасними формами.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO