Instagram
YouTube

UNA

Об’єкт: Кафе
Площа: 103 м2
Реалізація: 2021 рік

Una casual cafe – сімейне кафе великого міста, потрапляючи в яке можна сповільниться, поставити справи на паузу і насолодитися чашкою ароматної, правильно приготовленої кави з десертом, випити келих вина або ігристого.

Вже після першого візиту гість почуватиметься як вдома, адже у нас завжди світло, тепло і дуже затишно.

“UNA” – це орієнтація на національний колорит, звичаї та традиції. З його допомогою можна не тільки створити унікальну і самобутню атмосферу, але й розповісти про символіку за допомогою характерних елементів меблів, декору та текстилю.

“CASUAL CAFE” – це насамперед атмосфера. І дизайн інтер’єру – один із найважливіших її елементів. Він залишається в пам’яті гостя, на рівні з кухнею та сервісом. Інтер’єр повинен викликати емоції та враження, бажання його обговорити. Він грає одну з головних ролей у тому, чи захочете ви повернутися в кафе ще раз, чи розповісти про нього друзям та знайомим. Перед нами стояло завдання створити інтер’єр кафе, в якому зливаються воєдино меню в стилі комфорт фуд – лаконічне, яке складається із вже знайомих і улюблених страв в сучасній подачі, основний принцип приготування яких – використання свіжих та сезонних фермерських продуктів та затишний дизайн із домашньою атмосферою. Смак та подача страв, інтер’єр, гра світла, фактур та акцентів дуже доповнили загальну концепцію.

Два зали взаємопов’язані і плавно перетікають один в одного. У першому з них домінує розкішна барна зона з панорамною вітриною, місця для компаній на м’яких фактурних диванах та компактні місця з вмонтованими столиками в декоративні стінові панелі. У другій частині залу, зони зі столом для сімейної вечері чи великих компаній.

Крім того, в “UNA” немає жодного столика, що повторюється – всі посадкові місця неймовірно затишні і комфортні з різними зонами для розміщення гостей. Комфорт для відвідувачів – ключовий фактор, на який слід спиратися під час проєктування інтер’єрів кафе.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO