Instagram
YouTube

TWI ROTISSERIE

Об’єкт: Ресторан
Площа: 140 м2
Реалізація: 2021 рік

Проєкт про сучасний та космополітичний Париж, розташований у самому серці Києва, у новому житловому комплексі «Французький квартал».

Сучасний ритм життя такий швидкий і насичений, що ми не встигаємо самі за собою. Та приходить мить, коли варто зупинитися, розслабитися і відпустити себе. Відпочити у місці, де можна з захопленням поспілкуватися з рідними чи близьким, випити келих шампанського на терасі , поснідати ароматним круасаном з кавою або випити коктейль з подругами.

Дизайн-бюро “ArtStudio”, створило простір, основою якого є космополітичність, ресторан в якому готують на спеціальному грилі та дух французької атмосфери присутній в кожній деталі.

В інтер’єрі поєднано велику кількість деталей, форм та фактур. Один із найяскравіших акцентів інтер’єру – барна стійка. Вона є головним акцентом при вході в ресторан, яка об’єднує між собою відкриту кухню та місця з можливістю посадки людей. Ресторан ділиться на різні зони для прийому їжі з різними сценаріями освітлення. Є зони для прийому їжі, як для маленьких компаній, так і для сімейної святкової вечері.

В оздобленні стін, додають вишуканості латунні вставки, які підкреслюють фактуру дерева та рельєфних стінових декоративних багетів, виконаних в сучасному оформленні, які також можна побачити в торцях стільниць, світильниках, фурнітурі та дзеркалах.

Проєкт нашого французького брасері – це простір, який об’єднує навколо себе людей, викликає щирі емоції та відкриває всі завіси перед своїми гостями, які можуть спостерігати за всіма процесами приготування, що відбуваються на кухні.

Це ресторан, який створює щось своє, хто цінує демократичність та справжню атмосферу Франції в кожній деталі її прояву.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO