Instagram
YouTube

Офіс Moneyveo

Об’єкт: Офіс Moneyveo на 3142 м2
Категорія: Дизайн офісу
Реалізація: 2020 рік

Офіс Moneyveo розташований близько до центру Києва та побудований у сучасному стилі із сучасним ландшафтом. У будівлі практично всі панорамні вікна з чорними рамами та ідеально рівні білі стіни, що дає ідеальну основу. Тому ми вирішили зберегти їхній первозданний вигляд. А також блискуча робота архітекторів, які детально продумали всі деталі будівель біля офісу, дає вектор для внутрішнього оформлення приміщень.

Незважаючи на те, що компанія Moneyveo має свої стандарти як у колірній гамі, так і у формах, офіс ми проектували — сучасний. Це місце для роботи великої кількості людей, які викладають колосальну кількість сил та енергії у справу, яка дійсно подобається. Ми прагнули уникнути відчуття повсякденного сірого офісного простору та простягли у концепції офісу невидиму тонку нитку, яка підтримує кожного у будь-який момент.

Тому в проекті Greeneo, в інтер’єрі немає однакових стільців, поставлених у ряд або стандартного планування, яке захищає людей від комунікації один з одним. Всі меблі в зонах для переговорів та відпочинку-різні. Усі деталі працюють на спільну мету — викликати у працівників відчуття, що вони перебувають у гостях у своїх друзів.

Кожен поверх спроектований індивідуально, з різними функціональними зонами та врахуванням інтересів працюючих.
Ми використовували багато абстрактних малюнків на стінах та нестандартних рішень у декорі та в оформленні зони Play Station, Meeting room, їдальні та інших зонах, адже не стандартність притягує, хочеться розглянути деталі.

Кожна зона Meeting room з індивідуальною назвою, як і дизайн.
Гра текстур та кольору підлогового покриття та стін, підкреслює та продовжує концептуальне рішення та назву кожного з відділів.
Проект офісу Moneyveo – це сучасний простір з функціональними та креативними рішеннями, що завжди на крок попереду.

Академія

Сінгапур (meeting room)

Dining room

Креслення

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO