Instagram
YouTube

MASCARA-2

Об’єкт: Будинок житловий
Площа: 278 м2
Реалізація: 2021 рік

Mascara-2 – це незвідана планета, атмосфера якої, така гаряча, що повітря містить розпечені метали. Таким же незвіданним є і наш проект розкішного будинку біля лісу, де стиль інтер’єру, натхненний природними атмосферними деталями і сучасними формами віддалених незвіданих планет. Основним елементом проекту є зелений камінь, який символізує енергію та натхнення.

Створений простір дизайн-бюро “ArtStudio”, занурює нас в зовсім незвіданний простір нової, наповненої повітрям та магічним світлом планети. Унікальний підхід нашої Студії до проекту, дає змогу формувати живу, не схожу на інші простори атмосферу, яка стає одним цілим з навколишнім середовищем ландшафту.

Неймовірний, великий шар, в вітальні над диваном, формує зону відпочинку всієї сім’ї, немов невагомий потік світла, який ширяє в повітрі, покритий ледве проглядаючими рельєфами. Природна тематика знаходить відображення в нашій унікальній стилістиці. Вишукане дерево та бархат, надзвичайний візерунок мармуру та білі рельєфи, створюють теплу атмосферу в вітальні, наповнену затишком та незвіданими потоками гравітацій.

Приголомшливі арт-об’єкти виконані з різношарового скла, з переливами космічних кольорів, які зупиняють подих на мить, ніби портали потойбічного світу. Розкішне ліжко в спальній кімнаті з декоративним узголів’ям – невід’ємна частина в нашому просторі проекту, яка несе не лише спокій та гармонію але й є потоком заповнення енергетичного поля кожного з замовників.

Створюючи проект Mascara-2 , ми надавали перевагу не сучасним тенденціям і течії стилю, а способу життя та внутрішньому наповненню замовників, їх захопленню та інтересам. Саме індивідуальність замовників, відображена в нашому унікальному проекті Mascara-2, в якому створений дизайн, поза часом.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO

Меню