Instagram
YouTube

UNIVERSE GRAVITY (гравітація всесвіту)

UNIVERSE GRAVITY (гравітація всесвіту)

Гравітація — це універсальна фундаментальна взаємодія між матеріальними тілами, інтерференція світла та форм. Плавні прогини, що символізують подвійний початок в природі і є тим, що ми втілювали в кожній деталі цього проекту. Universe gravity — це простір, який занурює нас в глибини власних фантазій.

Створений простір дизайн-бюро “ArtStudio”,немов невивчена поверхня планети в сонячній галактиці, викликає бурю емоцій, занурюючи в глибини власних фантазій. Плавні прогини в арт-объектах, меблях та освітленні , що утворюють перехрестя водойм, символізують подвійний початок в природі. Маленька історія про те, як перетинаються дороги в цьому світі утворюючи портрет замовника на основі внутрішніх гравітацій.

Грамотне зонування простору лежить в основі наших планувань. На першому поверсі розташовується простора вітальня з якої відкривається неймовірний вид на ліс. Друге світло збільшує кількість природного освітлення і візуально розширює простір. Обідня зона, з теплою атмосферою, як в вітальні біля каміну в зимовий вечір так і на терасі, запрошує насолодитися прекрасною вечерею в колі найближчих людей.

Журнальний стіл в вітальні та консоль з арт-объектом в передпокої, стали центральним вектором концепції, а великі панорамні вікна створюють атмосферу єдиного простору з природою, не створюючи бар’єри.
Стриманий блиск в деталях та мармурові сходи, що з’єднують рівні будинку, стали головною героїнею простору передпокою.

В проекті відображений внутрішній портрет замовників з усіма побажаннями. Universe gravity — це простір, який підкреслює фантазійні вигини нашого внутрішнього світу та є проявом нашої індивідуальності.

Креслення

РЕАЛИЗИРОВАННЫЕ ПРОЕКТЫ

СОЗДАТЬ СВОЕ БУДУЩЕЕ С ARTSTUDIO