Відгуки на “Коробки тепла” – ARTSTUDIO
Instagram
YouTube

Відгуки на “Коробки тепла”

Якщо я на щось не можу вплинути – я намагаюся перестати про це думати, тому що немає сенсу зливати туди енергію. Якщо можу вплинути – просто дію , беру та роблю.

Як би жахливо це не звучало, але від нас залежить лише НАШЕ життя. І і це вже багато. Взявши відповідальність за нього, ми з часом, навіть після великого стресу, можемо знову дихати на повні груди, відкрити очі та серце. А після цього – «одягти маску» на близьких людей і не тільки на них, поділитися ТЕПЛОМ з тими, кому воно найпотрібніше, зігріти серцем, обійняти душею…
Започаткувана мною і моєю командою @art.studio.interior ініціатива «Тепло в Дім» далеко не перша наша ініціатива для підртримки людей в складних життєвих ситуаціях, але раніше ми це робили тихо, не афішуя, так як впевнені були в тому, що про такі речі навіть за столом з друзями , не говорять , а не те, що «хизуватись» цим на просторах інтернету.

Але зустріч на @bigmoney_club з @avdeyeva_marina і @valeriya_guzema перевернули моє відношення до цього. Я зрозуміла, що це «не хизуватися». Це показувати людям , що робити щось добре, ділитися ТЕПЛОМ – дуже просто і об’єднуючись в цьому, ми стаємо ще сильнішими. Як люди …. Як НАРОД.

Я неймовірно дякую сонячній @zoriana та видавництву @zoria_and_books за Вашу швидкість в прийнятті рішення і за неймовірну чуйність : через 20 хвилин після нашої розмови з Зоряною , про те що Різдво , дива …, а наші сім’ї так далеко від нас . А скільки ще сімей цього року , не тільки не дома, а ще й в більш складних життевих обставинах, без світла і ТЕПЛА (у всіх сеансах цього слова) і вона сказала « Заспокойся, не псіхуй»)))) , щось придумаєм і таки це зробили.

Так ми, разом з нашими компаніями , започаткували «Коробки Тепла» для того, щоб «обійняти» і подарувати трішки ТЕПЛА в ті родини, в ті будинки , де на них не чекали.

Ми дуже вдячні @svitkavy та @oksana.bedriy за таку підтримку і за те, що завдяки їх подарункам , в ціх сім’ях , ранок всеж таки, буде починатися з чудового аромату кави.

Ми вдячні компанії @FIZI та @kseniya.balymova за те, щи приєдналися до нас. Бо здоровья та єнергія – це та база, без якої до перемоги ну ніяк.

З Теплом у сердці – щиро НАМ дякую !❤️🇺🇦

НОВИНИ

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO