Instagram
YouTube

Велику душу в маленьку квартиру

Реалізація: 2016 рік

Квартира загальною площею 30м2 – приклад того, як маленьке приміщення може бути досить функціональним та комфортним куточком для проживання молодої пари.

Дизайн інтер’єру маленької квартири – завдання нелегке. Часто деякі дизайнерські агенції відмовляються виконувати подібні роботи через так звану нерентабельність. Але дизайнери «ART-STUDIO» у цьому проекті виявили не лише свої професійні якості, а й вклали в нього частинку душі.

Використовуючи кілька грамотних дизайнерських прийомів, нам вдалося досягти ергономічності, комфорту та динаміки в інтер’єрі даного житла. Ми зробили все можливе, щоб кожен куточок виконував тут кілька функцій одночасно!

У своїй роботі ми постаралися не перевантажувати простір зайвими предметами, але зробили ставку на кілька яскравих деталей, кожній з яких відведена своя роль в інтер’єрі.

Незважаючи на нестачу квадратури, нам вдалося поділити простір на зони та доповнити їх функціональними меблями.

ПРИХОДЯЧА

Так само як театр починається з вішалки, так і будь-який будинок починається з передпокою.
Вхід у квартиру ми звільнили від зайвих предметів і залишили тільки найнеобхідніше: велике дзеркало вздовж стіни, пуф, у який можна сховати непотрібні речі, настінна вішалка та невелика вбудована шафа.
Особливу увагу слід звернути на гармонійне поєднання всіх деталей.

вітальня

У зоні відпочинку ми розташували дуже зручний диван, з барною стійкою, що примикається до нього. Так само в ньому передбачено додаткове спальне місце, а це, наприклад, дозволить господарям проявити свою гостинність перед гостем, що запізнився. Як відомо, від невеликих розмірів приміщення відволікають яскраві деталі, у нашому випадку – це акцентна стіна, годинник, червоний стілець біля барної стійки та інші елементи декору.

КУХНЯ

Планування даної квартири дозволяє об’єднати два приміщення відразу: вітальню та кухню. У результаті ми отримали єдиний простір для спілкування зі своєю сім’єю та друзями, де кожному вистачає місця та ніхто не почувається ізольованим.

У кухні є все необхідне: робоча поверхня, плита, духова шафа, раковина, холодильник і пральна машинка. Тут розташований великий обідній стіл, над яким підвішено оригінальну люстру.

Ми постаралися, щоб будь-яка трапеза в цьому будинку проходила у затишній та дружній атмосфері.

СПАЛЬНЯ

Біля обіднього столу розташована стіна, яка розділяє кухню від спального місця, таким чином, щоб це дозволило молодій парі усамітнитися. Стіну з полицями ми залишили напівпорожніми, щоб уникнути захаращеності простору, залишивши лише декоративні горщики для квітів та кілька книг. Хитрість даного прийому полягає ще в тому, що погляд не впирається в суцільну стіну і через неї проходять сонячні промені, тим самим приміщення має продовження і здається не таким тісним.

Щоб спальня виглядала максимально просторою та затишною, ми використовували світлі теплі тони.

Дотримуючись певної концепції в інтер’єрі, оригінальним дизайнерським рішенням було оформлення стін фразами, які мають певне посилання.

Голова спального місця оснащено невеликими світильниками. Їхнє розташування досить зручне для читання книг або журналів, але приглушене світло створює досить розслаблюючу інтимну обстановку.

Приліжкова стіна виконана з матеріалу, що нагадує «джинс» або денім, що символізують молодість, божевільну енергію та свободу.

САНУЗЕЛ

У гонитві за додатковим вільним простором, доцільно використовувати компактну душову кабінку та невелику вузьку раковину. Їхня ергономічність дозволяє звільнити простір, не позбавляючи господарів комфорту.

Як бачите, невелика квартира – це не рішення. Головне правильно організувати простір, і тоді у вашому скромному гніздечку можна буде комфортно жити, працювати, збирати друзів та влаштовувати сімейні посиденьки.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO