Instagram
YouTube

Творча зустріч METRONOME в FEDORIV HUB

28 жовтня 2016 року на майданчику Fedoriv Hub в Arena City відбулася друга творча зустріч у рамках проекту METRONOME, організованому журналом «Будинок та інтер’єр». Наша студія інтер’єрного дизайну ART-STUDIO відвідала цей захід як гості. Вечір відкривав чудовий піаніст Євген Хмара і своїм виступом одразу задав приємний настрій усім присутнім.

 

Далі за програмою вечора виступали представники різних будівельних, дизайнерських та інших компаній, пропонуючи свої послуги архітекторам та дизайнерам, що зібралися в залі. Спочатку представила свою продукцію компанія Interior Plus, розповівши про унікальні пристрої захисту від сонця, а також презентував останні проекти, в яких ці вироби використовувалися. Особливо вразив проект верхнього поверху однієї із львівських будівель.

Представники компанії «Добра підлога» показали нову колекцію в області паркету та декоративних штукатурок, а компанія з Харкова «J-mirror» зацікавила всіх присутніх найновішими розробками у дзеркальній справі.

 

HPL-панелі виробництва всесвітньо відомого торгового бренду Fundermax представлені компанією «Будівельна зірка». Ми ознайомилися з перевагами таких панелей, зі спектром їх застосування, починаючи від внутрішніх робіт і закінчуючи обробкою фасадів будівель. Після доповідей партнерів заходу розпочалася головна частина вечора. А саме – зустрічі зі спікерами, якими цього разу виступили Вікторія Оскілко, Євген Засуцький із командою Zasutsky team, а також архітектор Сергій Махно.

Вікторія Оскілко є співвласником дизайн-студії SOESTETIC GROUP. Вона розповіла про два проекти, які вже встигли реалізувати цього року, та презентувала їх усієї аудиторії.

Команда Євгена Засуцького презентувала три свіжі реалізовані проекти: квартиру, сучасний дитячий садок у житловому комплексі Новопечерські Липки та ресторан.

 

Нас, звичайно ж, вразив виступ Сергія Махна – він був найяскравішим та найлаконічнішим. Після поїздки в Японію архітектор захопився вченням Вабі-Сабі, про що коротко і розповів. Після цього презентував презентаційний ролик своєї студії Mahno Architect.

Приголомшливий захід, дуже насичений та цікавий! Втім, такими є всі заходи під організацією журналу «Будинок та інтер’єр» на чолі з Ігорем Парубським. Ми висловлюємо велику подяку організаторам, виступаючим та гостям. Як це чудово – любити свою роботу, мати можливість постійно розвиватися та зустрічати на своєму шляху таких приголомшливих людей!

НОВИНИ

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO