Instagram
YouTube

Sea ​​breeze

Об’єкт: Квартира
Площа: 202 м2
Реалізація: 2020 рік

Замовником було поставлено завдання: організувати загальний простір для всієї сім’ї, використовувати природні матеріали, зробити квартиру просторою та звільнити її від зайвого – все, що необхідно людині в умовах великого міста.

Так з’явилася ідея нашого нового проекту “Sea ​​breeze” – це квартира, розташована в центрі міста. Характерними ознаками інтер’єру, – є наповнений світлом простір, функціональний і затишний одночасно. Кожен елемент, що наповнює інтер’єр цієї квартири, занурює в атмосферу блакитного берегу безкрайнього океану, який ліниво котить низькі хвилі по піску.

Кухня-вітальня поділена на дві зони, – зону приготування та прийому їжі та зону відпочинку біля каміну. Стеля дуже мінімалістична з різними сценаріями освітлення, що дозволяє створити потрібну атмосферу в приміщенні. На фоні світлого інтер’єру, розкішно виглядає гра фактур, форм та світла, що яскраво підкреслює ідею нашої концепції.

Дизайн квартири “Sea ​​breeze” – це інтер’єр, у якому кожна деталь наповнена функціональним та декоративним змістом, і разом вони розповідають єдину, чудову історію.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO