Instagram
YouTube

​​Коробки Тепла в межах соціального проєкту ТЕПЛО в ДІМ від Оксани Батищевої та Зоряни Нагребельної

​​Коробки Тепла в межах соціального проєкту ТЕПЛО в ДІМ від Оксани Батищевої та Зоряни Нагребельної

(архітектурне бюро Art Studio та видавництво ЗОРЯ та КНИЖКИ)

Започаткована на Різдво ініціатива «Коробки Тепла», здивувала самих організаторок ефективністю і зростом та крокує до третьої хвилі відправлень до родин, котрі потребують. 

В чому полягає суть проєкту?

Все просто. За персональним запитом родин, зазвичай це мами з діточками з різних областей України, – команда організаторок надсилає Коробки Тепла. В кожному відправленні містяться: теплі пледи, святкові свічки, книжки для дорослих та дітей, кава від наших партнерів «One Love», енергетичні батончики fizi.ua, солодощі та невеличкі подарунки.

/Коротка довідка: проєкт започаткований власницями вказаних бізнесів: Оксаною Батищевою (архітектурне бюро Art Studio)Зоряною Нагребельною (письменниця, видавець ЗОРЯ та КНИЖКИ)/

Що важливо розуміти про проєкт:

– запити надсилають окремі люди, додаючи свії приголомшливі історії (Донецька обл, Черкаси, Чернігів, Тернопіль, мами в різних обставинах). Вже надіслано три хвилі відправлень (станом на 15 січня – два десятки Коробок Тепла, наразі збираємо наступну хвилю)

– організаторки Оксана та Зоряна напередодні Нового Року оголосили збір коштів на банку та вже зібрали понад 20 000 грн (сума щодня зростає та, відповідно, кількість Коробок і допомоги)

– триває процес залучення партнерів (так до ініціативи доєдналась родина кав’ярень «Світ Кави», які додали до наступних Коробок Тепла свою дивовижну каву та лайфхак у світі батоничків – Fizi.ua). Ми відкриті до нових партнерів і будемо раді, якщо дарунків ставатиме більше.

Родини, які отримали Коробки Тепла:
Відзначають не лише цілком природню вдячність, а найбільше – саме відчуття уваги та тепла, на яке вже не сподівались. 

Що буде далі?
Власниця архітектурного бюро започаткувала окремий розділ діяльності «Тепло в дім». Згідно з цим напрямком і надалі будуть втілюватись соціальні ініціативи, зростаючи в масштабах. Тому варто слідкувати за новинами проєкту, адже запити на допомогу не зникають.

Оставити заявку на “Коробку тепла”

    НОВИНИ

    ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

    СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO