Instagram
YouTube

Корхан

Реалізація: 2016 рік

Найскладніше завдання для будь-якого дизайнера – задовольнити смаки всіх членів сім’ї і при цьому створити цілісний, функціональний та красивий інтер’єр. Квартира виконувалася для сімейної пари з двома синами, яка має різне національне коріння: мама – українка, а тато – турків. Таким чином, у нас вийшов сучасний інтер’єр зі східними елементами. Вітальня створювалася до смаку глави сімейства, в ній об’єднані кухня, їдальня та гостьова зона. Блискучі глянцеві поверхні, хромована сантехніка, а також велика кількість підсвічування надають приміщенню справді розкішного вигляду.

Двоколірна спальня виглядає респектабельно та затишно, за побажанням господині в ній присутні класичні нотки. Велика кількість денного світла завдяки великому вікну та класичним портьєрам надає обстановці спокою та умиротворення. Дитячий призначається для двох дуже активних хлопчиків. Її інтер’єр виконаний у яскравих тонах з екологічних матеріалів. Кімната дуже функціональна, вона включає і робочі місця, і зону відпочинку, і спортивний куточок.

Ванна для великої родини простора і світла завдяки величезній кількості підсвічувань. Інтер’єр ванної кімнати виконаний в пастельних тонах, при цьому велика кількість гладких поверхонь додає блиск в оточення. Об’єднати в одній квартирі дуже різнобічні смаки її домочадців – завдання не просто. Але наші дизайнери впоралися з нею, створивши затишний і водночас незвичайний інтер’єр.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO

Меню