Instagram
YouTube

Дизайн інтер’єру в Україні

Ванна кімната по праву вважається одним із найважливіших місць у будинку або квартирі. І це невипадково: у ванній можна не тільки привести себе до ладу, але й відпочити, розслабитися після важкого робочого дня або, навпаки, підбадьоритися вранці після сну.

Тому від облаштування та дизайну ванної кімнати безпосередньо залежать Ваш настрій та самопочуття. У цій статті дизайнери ART-STUDIO розкажуть про те, як оформити інтер’єр ванної так, щоб Ви завжди із задоволенням проводили там час.

СТИЛІ ІНТЕР’ЄРА

На сьогоднішній день дизайнери пропонують безліч стилів інтер’єру ванної кімнати: від традиційної класики до яскравого арт-деко. Щоб не розгубитися серед цієї строкатої різноманітності, варто, в першу чергу, прислухатися до себе, оцінити просторові можливості приміщення, а також не забувати про те, що ванна повинна гармоніювати із загальним оформленням квартири.

На сьогоднішній день дизайнери пропонують безліч стилів інтер’єру ванної кімнати: від традиційної класики до яскравого арт-деко. Щоб не розгубитися серед цієї строкатої різноманітності, варто, в першу чергу, прислухатися до себе, оцінити просторові можливості приміщення, а також не забувати про те, що ванна повинна гармоніювати із загальним оформленням квартири.

Ванна в стилі Хай-тек

Серед жителів мегаполісів останнім часом став популярним стиль хай-тек. Цей стиль, що знайшов свої витоки в конструктивізмі, передбачає безліч химерних форм – переплетення труб, вузли, арматури, які не ховаються за плиткою, а виходять назовні.

Хай-тек – це максимальна функціональність, але водночас естетичність та єдність всіх елементів інтер’єру. Це хромовані блискучі змішувачі, гладкі форми та блиск у всьому. Як матеріали використовуються метал, скло, натуральний камінь, а також штучні матеріали.

КЛАСИЧНИЙ СТИЛЬ

Якщо ж Ви любитель класичних форм, то сучасні дизайнери порадять Вам дотримуватися в оформленні ванної стриманих тонів, білого, сірого та чорного як основи, натуральних матеріалів та традиційних форм меблів та сантехніки. Якщо розмір приміщення дозволяє, то ванну краще ставити в центрі кімнати, щоб до неї можна було підійти з різних боків. Таким чином, ми змінюємо всю обстановку, надаючи їй якусь королівську розкіш.

СТИЛЬ АРТ-ДЕКО

А ось якщо Ви особистість творча, Вам точно сподобається арт-деко. Ванна у такому стилі – це змішування елементів ампіру, індійської екзотики та єгипетського мистецтва. Супутні йому комфорт та міцність зроблять приміщення затишним, світлим та святковим. Як матеріали зазвичай використовуються сталь, мармур, скло.

Наприклад, у багатоквартирних будинках ванні кімнати часто бувають невеликі, тісні або вузькі. Для такого приміщення доцільно вибирати мінімалістичний дизайн: його строгі лінії та однотонна колірна гама помітно розширять приміщення та додадуть повітря у простір.

А ось просторі ванні кімнати, які вміщують і ванну, і душову кабінку, і санвузол, і навіть кушетку для відпочинку, можна оформляти у будь-якому стилі: у витонченому класичному, розкішному арт-деко, урбаністичному стилі хай-тек та інших. У нашій фотогалереї Ви знайдете приклади різноманітних дизайнів та зможете вибрати той, який припаде Вам до душі.

ДИЗАЙН ВАННОЇ КІМНАТИ В МАЛЕНЬКИХ І ПРОСТОРНИХ КВАРТИРАХИ ПРОСТОРНЫХ КВАРТИРАХ

ВИБІР САНТЕХНІКИ

Сантехніку та меблі слід підбирати відповідно до стилю ванної кімнати. Наприклад, для класики ідеально підійдуть білі унітази та овальні ванни на фігурних ніжках. А ось для стилю хай-тек або мінімалізм, яких багато у нашій фотогалереї, можна вибирати підвісні меблі, а ванну дизайнери рекомендують вбудувати у спеціальну нішу.

Що ж до душової кабінки, то вона повинна бути максимально непомітною в такому інтер’єрі, тому найкраще, щоб її стінки були зроблені з прозорого скла, а також встановити прихований трап, створивши ілюзію того, що вода йде в підлогу.

Таким чином, для того, щоб Ви із задоволенням приймали водні процедури та по-справжньому відпочивали у ванній кімнаті, необхідно зробити цю кімнату максимально затишною і, водночас, функціональною. У цьому Вам допоможе, насамперед, Ваш смак, а також професіоналізм дизайнерів ART-STUDIO.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO