Instagram
YouTube

HEARTH

Ім’я об’єкта: “Hearth”
Об’єкт: квартира площею 50 м2
Локація: Київ, ЖК «Білий Шоколад»
Реалізація: 2017 рік

Скандинавські мотиви в інтер’єрі «Hearth»

Скандинавський стиль прийшов до нас із країн з довгими ночами, суворими зимами та нестачею сонячного світла. Велика кількість світлих відтінків, мінімалізм і природні тони – найбільш правильний вибір у подібному інтер’єрі. Незважаючи на якусь самобутність, важко знайти таку людину, яку скандинавський стиль залишив би байдужим.

Природність та лаконічність у «Hearth»

Власники цієї квартири – тато, мама та син підліткового віку. Ще один член сім’ї – кіт, який почувається цілком комфортно у житлі, де простота та легкість, лаконічність та гармонія поєднуються у кожному елементі. Власники квартири віддають перевагу розкоші, вибираючи затишну, зручну обстановку.

Основна мета дизайнера у створенні скандинавського інтер’єру:

Максимальне забезпечення природного світла. Навіть у невеликому просторі вікна мають бути масштабними.
Білі відтінки – ще один прийом дизайнера, щоб наповнити квартиру світлом. Тому для стін та стелі було обрано саме такі тони.
Темніша, але тепла бежева і сіра палітра, як акцент для зони відпочинку. Таким чином сонячні промені відбиваються від світлих поверхонь і наповнюють затишними відблисками все приміщення.
Використання натуральних матеріалів та їх імітації. Деревина, шкіра, хутро, текстиль співзвучні зі скандинавськими мотивами та ідеально доповнюють дизайн.

Грамотно продумане оформлення дозволяє зберегти відчуття простору навіть у невеликому приміщенні, де кожна зона є функціональною та зручною.

КІМНАТА

Тут повна відповідність до скандинавського стилю. Цікаво поєднуються натуральні матеріали (хутряні та ткані покривала, лляні штори) з елементами декору. Картини у світлих тонах із абстрактним зображенням та геометричними фігурами забезпечують акцент для кожної зони.

Незвичайний малюнок на стіні біля ліжка створює ілюзію зоряного неба. Деяку холодність покриття пом’якшує оригінальний стілець з ліжка з дерева, що висить на ланцюгах, які закріплені під стелею. Світильники розташовані таким чином, щоб зберігати комфорт та оптимальне освітлення.

Живі рослини в діжках та вазонах, високі свічники, покриття для підлоги в м’яких бежевих відтінках, керамічні фігурки – кожна деталь ретельно продумана, всі разом створюють ту саму гармонію, яка наповнює сімейне вогнище.

КУХНЯ

У цьому приміщенні ті ж білі відтінки, завдяки яким кухня наповнена світлом. Тут присутні як ультрасучасні, так і декоративні елементи, що імітують старовину: цегляні стіни, вінтажний декор, лаконічні світильники. Меблі прості і функціональні, але при цьому винятково комфортні.

Особливий шарм кухні надає диван у сірих тонах з безліччю різнокольорових подушок. У приміщенні багато кімнатних рослин, яскрава зелень яких є особливим акцентом і створює теплу атмосферу. Тут хочеться проводити довгий час за сімейною вечерею чи задушевною бесідою з друзями.

ВАННА І ПРИХОДНЯ

Передпокій та кухня об’єднані спільним елементом: оформленням стін у вигляді стволів дерев, що знову нагадує про скандинавську природу. І в цьому приміщенні меблі з чіткими лініями, безліччю відділень для одягу та взуття. Живі рослини в невеликих вазончиках на полицях приносять чарівність зимового лісу, а спот-системи на стелі висвітлюють кожен куточок передпокою. Ванна сліпучо біла, але і в цій кімнаті є комфорт і теплота. Сірі відтінки кахлю у вигляді шестикутників на стінах візуально роблять простір більшим. Оригінально продуманий дизайн ніші для умивальника. Дерев’яне оздоблення, велике дзеркало та підвісні світильники забезпечують легкість та легкість. Інтер’єр «Heart» – це насамперед практичність, але з максимальним комфортом. Тут немає місця розкоші і химерності, квартира, як відображення характеру власників, передає всю красу скандинавського стилю. Вона наповнена лаконічними елементами та світлом, і приголомшливо затишна.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO