Instagram
YouTube

Green line

Об’єкт: Житловий будинок
Площа: 137 м2
Реалізація: 2021 рік

Зелена лінія – це антипод «червоної лінії». Всі знають про червону, але забули про зелену. Це проект нагадує усім про це.
Green line – це простір в якому треба перебувати. Це простір гармонії, лаконічності та наближеності до природнього середовища.

Саме цих моментів дизайн-бюро “ArtStudio” дотримувалось при розробці даного проекту для сімейного подружжя з двома дорослими синами. Кожен висловлював свої побажання та хотів привнести своє бачення, щоб в результаті отримати комфортну, приємну та відповідну до ритму їх життя атмосферу в цьому помешканні.

Диван зеленого кольору та камін були обрані центральними елементами ансамблю з меблів та декору біля якого хотіла б перебувати вся родина, а масивне дерево, світлий мармур та темний натуральний камінь, як символи кожного з членів родини. Стриманої розкоші додає помірна кількість золота в оздобленні, а великі панорамні вікна миттєво об’єднують з природою.

Враховуючи сучасні потреби та вимоги часу була розроблена зручна кухня, на якій сім’я зможе снідати разом, а також великій стіл для частування друзів. В спальні для господині зроблена велика приватна зона. Для господаря кабінет, де він зможе працювати в тиші та зосередитись на стратегічних речах, а у синів своя окрема атмосфера, яка найбільше пасує їм на даний час.

Усюди враховані побажання кожного та поєднані зелених кольором розвитку та екологічності.

Viva la vita.
Команда дизайн-бюро “ArtStudio”.

Креслення

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO