Instagram
YouTube

Gravity of two planets

Об’єкт: Квартира
Площа: 91 м2
Реалізація: 2021 рік

Гравітація нашого внутрішнього Всесвіту не переходить в інші виміри, вона знаходить гравітаційну хвилю іншого Виміру, та вони рухаються майже з однаковою швидкістю, посилюючи один одного. Дизайн-бюро “ArtStudio” саме це і втілювала в просторі проекту Gravity of two planets.

Для нас немає нічого неможливого. Завдяки продуманному плануванню і нашій унікальній стилістиці, інтер’єр виглядає стильно та вишукано.
Немов дві різних планети, що зіткнулися в незвіданих світах, гра матеріалів світлого та темного, гіпнотизують та неначе занурюють в глибини оточуючого нас світу.

Особливу увагу приділено сценаріям освітлення, що дало змогу зробити простір теплим, м’яким та гнучким для створення різних сцен освітлення під настрій кожного з замовників.
Спальня виконана в невимушеній розкішній естетиці. Інтер’єр створює відчуття гармонії, ніщо не перетягує на себе увагу, не відволікає від відпочинку. Широке оксамитове узголів’я, прикрашене латунними вставками, стає неймовірно красивим декоративним елементом.

Гостьова ванна кімната виглядає розкішно завдяки обробці з мармуру. Латунні елементи в поєднанні з декількома видами освітлення підкреслюють витонченість натурального каменю. Меблі, виконані на замовлення та оригінальний декор у вигляді картин роблять інтер’єр індивідуальним і відображають вишукану естетику проекту.

Інтер’єр динамічний, контрастний, фактурний для молодих, впевнених в собі людей. Темні тони надають інтер’єру глибину, респектабельність і деяку загадковість, а абстрактна картина в вітальні, римується з майстерним малюнком мармурової підлоги.

Gravity of two planets-це простір для сучасних, активних та динамічних людей, які розвиваються та живуть в умовах стрімкої швидкості сучасного світу в унісон тяжіння внутрішніх гравітацій.

Креслення

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO

Меню