Instagram
YouTube

GRACEFUL MYRTLE (Витончений мирт)

Об’єкт: Будинок житловий
Площа: 310 м2
Реалізація: 2021 рік

“Myrtle”(Мирт) – це рослина, яка є уособленням символу тиші та спокою, що є домінуючою складовою в нашому проєкті “Graceful myrtle”.

В створеному просторі дизайн-бюро “ArtStudio”, ми хотіли, щоб будинок став новим місцем сили, що несе в собі енергію навколишньої природи та дарує натхнення у кожному моменті. Мотиви рослин присутні в освітленні, декорі та оздобленні стін, а також об’єднують зовнішній простір екстер’єру з внутрішнім оздобленням будинку.
Грамотне зонування планування проєкту “Graceful myrtle”, робить інтер’єр відкритим та просторим. На першому поверсі розташовується вітальня з якої відкривається неймовірний вид на ліс. Обідня зона, з теплими природніми відтінками , як і вітальня з м’яким модульним диваном в теплих відтінках біля каміну, так і запрошує насолодитися смачною вечерею в колі найближчих людей та розслабитися після робочого важкого дня.

Пастельні відтінки зеленого та більш насиченого теракотового – це сміливе та виразне поєднання, яке виглядає особливо ефектно з натуральними оздоблювальними матеріалами класичних відтінків.

В проєкті “Graceful myrtle” відображений внутрішній портрет замовників з усіма побажаннями. Проєкт відображає індивідуальний спосіб життя –розкішний інтер’єр, впорядкований для відпочинку, комфортної роботи та розваг.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO

Меню