Instagram
YouTube

FOREST TRANQUILITY (Лісовий спокій)

Об’єкт: Будинок житловий
Площа: 167 м2
Реалізація: 2021 рік

“Душевний спокій” – це і є основна складова в формуванні простору нашого проєкту “Forest tranqulity”.

Наш новий проєкт “Forest tranqulity” – мрія будь-якого заміського жителя. Лісові ділянки приносять радість своїм мальовничим виглядом та забезпечують здоровий мікроклімат навколо будинку.

Створений простір дизайн-бюро “ArtStudio”, занурює в затишок, безтурботність та спокій, поєднавши інтер’єр та екстер’єр як одне ціле. Коли ми заходимо в будинок, у нас відкривається вид на кухню та терасу. Вхідні двері виконані з вставками скла, яке дає змогу променям сонця пробиватися в передпокій та наповнювати теплом та затишком будинок.

Кухня-їдальня об’єднані в єдиний простір з використанням природніх матеріалів. Підлога з прожилками, що переходять в обідній стіл, створюють імітацію зрізу дерева, яке формувало ці візерунки роками.
Окрасою вітальні та чудовим місцем для сімейних вечорів послужить камін, розміщений в зоні, де вся сім’я може зібратися для перегляду фільмів за чашкою теплого какао. З кухні-їдальні можна вийти на терасу і насолодитися з ранку чашкою кави на свіжому повітрі.

Фундаментом для розміреної та спокійної обстановки в будинку є кольори оздоблення – світлі, природні та натуральні: бежевий, блакитний, оливковий. Саме вони створюють в інтер’єрі спокійну домашню атмосферу.

“Forest tranqulity” – це простір, який щодня буде радувати своїх мешканців, адже тут все продумано до дрібниць з урахуванням всіх побажань замовників.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO

Меню