Instagram
YouTube

Дизайн інтер’єру в Києві

Інтер’єр – це архітектурно-художнє оформлення простору, яке забезпечує людині комфортні умови для її життя.

До сьогоднішнього дня, першим кроком перед будівництвом та ремонтом будинку, є вибір його стилю та дизайну інтер’єру – адже від цього залежить атмосфера приміщення та ваш настрій.

Наша студія дизайну готова представити Вашій увазі різні ідеї інтер’єру в різних стилях: хай-тек, авангард, еко-стиль, вінтаж, мінімалізм, кантрі, класика, фьюжн, поп арт, кантрі і т.д.

В основі будь-якого дизайну поєднуються прагматичні ідеї та художні рішення, які спрямовані на покращення умов життя людини та задоволення естетичних потреб.

Інтер’єр складається з трьох компонентів: каркас – стіни, підлога та стеля; наповнення – меблі, техніка, декор; функціональні процеси, що впливають на загальний комфорт людини.

В облаштуванні нової квартири у Києві важливим моментом є те, що команда будівельників та дизайнерів мають між собою взаємодіяти.

Тому найкраще замовляти дизайн інтер’єру у виконавця ремонтних та дизайнерських робіт. Замовляючи дизайн квартири в Art-Studio, ви отримаєте надійний план проведення ремонтних робіт і впевнені в успішності їх проведення.

Перед початком ремонтів наші дизайнери розробляють комп’ютерні візуалізації, які допомагають Вам побачити загальну картину. Багато природного світла – результат грамотного перепланування.

Також у роботу дизайнера входить підбір та комплектація квартири в Києві оздоблювальними матеріалами або авторський супровід оздоблювальних робіт. Все це впливає на термін та вартість дизайнерського проекту. Вартість роботи залежить від багатьох інших факторів, таких як цільове призначення приміщення, площа, обсяг виконуваних робіт.

На сьогоднішній день багато хто з метою економії намагається виконати ремонт своїми руками. Але якщо Ви в кінцевому підсумку хочете досягти якісного та швидкого результату, то рекомендуємо звертатися за допомогою до фахівців та професіоналів, які працюють у Art-Studio.

Зважаючи на всі ваші побажання, наші дизайнери розроблять індивідуальний дизайн, допоможуть грамотно продумати всі деталі, підберуть необхідні будівельні матеріали та елементи декору.

Замовити послуги Арт-студії: +38 (063) 314 00 30

НОВИНИ

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

СТВОРІТЬ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ARTSTUDIO